Прикраси – наша мова. Створюй власні візуальні історії – ми вже підібрали слова.

 

Одеса, вул. Жуковського 32 (вхід - з вулиці Жуковського через чорні ковані ворота).
Щодня з 11 до 17.

 

 

Відправляємо замовлення Україною та світом.

Дивись, що в нас є: http://slashdotdash.com.ua/shop

 

+380731707727

 

ЗАТЕЛЕФОНУЙТЕ МЕНІ

Slash Dot Dash

Жуковського, 32. Одеса
(вхід крізь ковані ворота)

 

+380731707727

 

hello.slashdotdash@gmail.com


Ми працюємо щодня з 11 до 19.

Оплата

Оплату можна здійснити банківською карткою Visa/Mastercard, поповненням картки Приват або післяплатою через Нову Пошту (для замовлень від 2000 грн).

Доставка

1. Замовлення можна забрати самостійно в нашому магазині на вул. Жуковського 32 (Одеса).

 

2. Замовлення з доставкою в будь-яке місто України ми відправляємо Новою Поштою кожен робочий день (окрім неділі). Замовлення від 1000 грн ми відправляємо на відділення Нової Пошти за наш рахунок, вартість доставки замовлень до 1000 грн визначається стандартними тарифами Нової Пошти. 

 

3. Ми можемо відправити ваше замовлення за межі України. Для узгодження комфортного способу доставки і оплати напишіть нам, будь ласка, в телеграм @slash_dot_dash або на пошту hello.slashdotdash@gmail.com.

Повернення та обмін

Якщо вам не сподобалася ваша покупка з будь-якої причини, ми приймемо повернення і повернемо вам оплату протягом 2 робочих днів з моменту отримання прикраси.

 

Усі покупки захищені: кожен чек фіскалізується автоматично онлайн нашим пРРО, тому й умови повернення покупок передбачають заповнення офіційного бланка повернення. Якщо ви хотіли б повернути товар, будь ласка, заповніть цю форму: https://forms.gle/2snD64LXHepEhDvg8 

 

Ми зможемо прийняти повернення прикрас, виконаних за вашим індивідуальним замовленням (в нестандартних розмірах, з індивідуальною гравіюванням або іншими індивідуальними параметрами) тільки якщо прикраса виконана з порушенням ваших побажань або з технічними дефектами: ушкодженнями, деформацією або порушенням пропорцій.

 

Політика конфіденційності: https://bit.ly/2E1MaXN

Публічна оферта: http://bit.ly/2Ip80tZ

 

Магазин в Одесі, в якому представлені відібрані нами прикраси в стилі casual avant-garde.

Ми допомагаємо розставити акценти у повсякденних образах за допомогою як простих базових форм, так і  вимогливих авангардних прикрас.

ТЕЛЕФОНИ —

+380731707727

ПОШТА —

hello.slashdotdash@gmail.com

АДРЕСА —

Жуковського 32

вхід крізь ковані ворота

 

Щодня з 11 до 17

 

Одеса, Україна